Aktualny cennik

  • Wynajem całego domu (do max. 14 osób) - od 900 zł/dobę - dodatkowe noclegi, w tym dzieci, po wcześniejszej negocjacji ceny wynajmu i przed wplatą zadatku
  • Wynajem pojedynczych pokoi (tylko poza sezonem/ poniedziałek-piątek)- od 60 zł/os/dobę
  • Ceny ulegają zmianie w okresach świątecznych, ferii, wakacji i na sylwestra

Rezerwacja jest uznana  po wpłacie zadatku, w wys. 50% całej sumy. Wplata zadatku powinna nastąpic w ciągu 2 dni od momentu sfinalizowania negocjacji.

Pozostała kwota - 50% - pobierana jest zazwyczaj tydzień przed przyjazdem, jak również kaucja 500zł - do rozliczenia/zwrotu przy wyjeździe lub jako przelew na konto bankowe - w ciagu kilku dni. Opłata za Sylwestra - najpóźniej 100% do konca listopada- do wczesniejszego uzgodnienia.

Segregujemy odpady-w domku sa specjalne kosze/worki/miejsca przeznaczone do kolekcji posegregowanych odpadow: szklo,plastyk,papier i smieci.Nie wyrzucamy popiolu z kominka do plastykowego kosza na smieci !!!-pozostawiamy go w metalowym wiadrze.

Nie przestawiamy mebli i nie ruszamy dekoracji/obrazow na scianach-prosze pilnowac dzieci w tym przypadku...

Za pozostawienie domu w dniu wyjazdu w stanie "nie do zaakceptowania" czyli w bałaganie, bedzie potrącona z kaucji, kwota 100 zł za dodatkowe sprzątanie.

Należność z tytułu opłaty miejscowej (2,19zł za dzień pobytu/1 osoba) nie jest zawarta w cenie wynajmu - jest regulowana na miejscu, po przyjeździe Gości.

Właściciel domu zastrzega sobie prawo do zerwania kontraktu - w każdej chwili - jeśli ilość Gości jest większa niż wcześniejsza deklaracja i oplata za pobyt - liczymy na Państwa uczciwość w tej kwestii. Domek jest na 12-14 osob max.- wszelkie odstępstwa od normy, prosimy o wcześniejsze negocjacje z wlaścicielem.

Doba hotelowa trwa od 15 do 10 rano- przyjazd przed 15-tą lub późniejszy wyjazd, proszę wcześniej uzgadniać telefonicznie.

 Numer konta: 

18 1050 1559 1000 0092 6992 9379